Dřevěná svatební brána – trojúhelník

Tato svatební brána je vyrobena z přírodního dřeva a je lehce natřena hnědou barvou. Přírodní
styl brány umocňují viditelné kresby let na dřevě. Spodní bytelná konstrukce zaručuje stabilitu celé
slavobrány.

• Konstrukce obsahuje 6 krátkých částí,
• půjčujeme dohromady s nářadím,
• lehká montáž, na kterou jsou potřeba dvě osoby.

Rozměry: výška 2,9 m ; šířka 2,8 m ; hloubka 1,7 m
Cena: 2.000 Kč

Dřevěná svatební slavobrána – heptagon

Originální slavobrána je vyrobena z přírodního dřeva a je natřena hnědou barvou tak, aby stále byl vidět dekor dřeva a let. Hodí se ke všem stylům svatby (luxusním, přírodním, boho). Brána je krásná i bez zdobení.

• Konstrukce obsahuje 9 krátkých částí,
• půjčujeme dohromady s nářadím,
• lehká montáž, na kterou jsou potřeba dvě osoby.

Rozměry: výška 2,4 m ; šířka 2,3 m
Cena: 2.000 Kč

Svatební oblouk – zlatý kruh

Kruh symobolizuje nekonečno a možná i díky této symbolice je tato slavobrána velice oblíbená na svatebních obřadech. Tato slavobrána vyrobena z kovu a je natřena matnou zlatou barvou. Jednoduchý a elegantní vzhled kruhové slavobrány lze kombinovat se širokou škálou květů.

• Konstrukce obsahuje 6 krátkých částí,
• lehká montáž, kterou zvládne jedna osoba.

Rozměry: výška 2, 2 m ; šířka 2 m
Cena: 1.500 Kč

Svatební oblouk – černý kruh

Snažíme se vám nabídnout širokou škálu produktů, protože nás baví, jaké netradiční obřady díky našim branám a dalším dekoracím vznikají. Proto jsme pro vás připravili další oblouk, tentokrát v černé matné barvě. Černá se na první pohled může zdát jako nesvatební barva, ale opak je pravdou! Brána působí velice elegantně a netradičně. V kombinaci s bordó květy, nebo jinou výraznou dekorací si můžete být jisti, že se váš obřad promění v naprostý originál.

Rozměry: výška 2, 3 m ; šířka 2, 1 m
Cena: 1.500 Kč

Svítící písmena

Originální svatba si žádá i originální svatební dekorace. Svítící písmena jsou krásnou denní deko- rací, v noci jsou pak díky své záři nepřehlédnutelné a stanou se tak středem pozornosti každé svatby či večírku. Oblíbené jsou iniciály novomanželů, velké svítící srdce nebo nápisy MR&MRS a LOVE.

Výška: 90 cm
Cena: 900 Kč / znak
Cena za velké srdce: 900 Kč

Hnědý dřevěný svatební stůl

Starožitný obřadní stůl vyrobený z masivu. Stolek je natřen hnědou barvou. Pro jednodušší přepravu je možné oddělit horní desku stolu.

Rozměry: výška 60 cm ; průměr stolu 59 cm
Cena: 500 Kč

Bílý obřadní svatební stůl

Tento stoleček vznikl restaurovaurováním starého šicího stroje. Ze strany je malý šuplíček, deska stolu je bílá s lehkou patinou. Vypadá skvěle s naší kulatou zlatou slavobránou.

Rozměry: výška 75 cm ; délka 70 cm ; šířka 38 cm
Cena: 500 Kč

Bílé svatební židle

Bílé skládací dřevěné židle. Lehké, velmi snadno přepravovatelné.

Cena: 60 Kč / ks

Další svatební dekorace

Napište si o kompletní nabídku a ceník na slaskoumichaela@gmail.com

 

Dárkový poukaz

Usnadněte budoucím novomanželům přípravy jejich svatby a darujte jim dárkový poukaz na zapůjčení svatebních dekorací. Možné darovat také budoucí nevěstě jako dárek na rozlučku se svobodou.

Kontaktujte mě

Líbí se vám nabízené dekorace? Kontaktujte mě.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://slaskoumichaela.cz/wp-content/uploads/2018/11/DSC_5292-33.jpg); }.cata-page-title.cata-page-title-image.cata-use-overlay .page-header-wrap:before { background: rgba(255,255,255,0.25); } #cata_button_ylm88wj8nk.cata-button{ margin-top:30px;}