Zámecký areál Ctěnice

Zámecký areál Ctěnice

Svatební obřady

Svatební obřady na zámku Ctěnice jsou pořádány v zámeckém parku ve svatebním altánu, v obřadní síni zámku nebo v romantické Kočárovně.

Svatební hostiny

Vaší svatební hostinu můžete uspořádat v objektu Kočárovny s využitím cateringových služeb Zámecké restaurace nebo i vašeho vlastního cateringu.

Zámecký hotel

Zámecký hotel nabízí možnost romantického ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením na pokoji, s TV a internetovým připojením.

 

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://sampledata.catanisthemes.com/sweetinz/wp-content/themes/sweetinz/images/default/bg-page-title.jpg); }