Svatební hotel Malý pivovar

Svatební hotel Malý pivovar

Prožijte svatební obřad a svatební hostinu v historických komnatách svatebního hotelu Malý pivovar. Romantická a jedinečná svatba v místě, kde se prolíná baroko a secese se současností.

Svatební hotel Malý pivovar je jako stvořený pro uspořádání klasického i netradičního svatebního obřadu a svatební hostiny na jednom místě.

Obřad v historických prostorech Červeného salónku

Prostor vhodný nejen jako obřadní místnost pro malé svatby, ale také jako prostor pro malé svatební hostiny. Červený salónek je napojen na hotel v prvním patře, přístupný z Královské obřadní místnosti a venkovní terasy, což každý ocení především v létě.

Klášter Hradiště nad Jizerou

Pro každého člověka je svatební den jedním z nejvýznamnějších, nejkrásnějších a nejdůležitějších okamžiků v životě. Svatební obřad je událostí, která bývá vryta do paměti všech zúčastněných. Záleží na každém detailu, ze všeho nejvíce však na místě, kde se svatba koná.

Pro váš významný den zajistí kompletní služby od svatebního obřadu, květinové výzdoby, focení, projížďky kočárem, svatební hostiny až po ubytování v hotelu.

TYP KUCHYNĚČeská, evropská
KAPACITACelkem 60-100 míst k sezení
ZAHRÁDKAAno
VLASTNÍ PARKOVIŠTĚ30 aut
TANEČNÍ PARKETAno
PIVOKláštěr
SALONEK Č.130 míst
SALONEK Č.245 míst
GRILOVÁNÍAno
ŽIVÁ HUDBAAno
.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://sampledata.catanisthemes.com/sweetinz/wp-content/themes/sweetinz/images/default/bg-page-title.jpg); }