Hodějovický mlýn

Hodějovický mlýn

Svatební obřad na břehu rybníka

Pro váš svatební obřad naleznete v areálu mlýna spoustu krásných míst. Své ANO si můžete říci na nádvoří, mole rybníka nebo v zahradách mlýna. Všechna místa Hodějovického mlýna na vás dýchnou svou romantickou atmosférou a očarují vás krásnou přírodou.

Kompletní svatební servis

Samozřejmostí je kompletní svatební servis dle přání snoubenců. Ke komfortnímu průběhu celého dne bezpochyby přispěje i naprosté soukromí v celém areálu. Svatební menu vám rádi sestaví z čerstvých ryb z vlastního chovu (pstruhová farma), ale také z tradiční české kuchyně.

Vaši první novomanželskou noc prožijete v jednom z krásných pokojů starobylého mlýna, který byl citlivě zrekonstruován.

TYP KUCHYNĚČeská, ryby
KAPACITACelkem 50 míst k sezení
ZAHRÁDKA80 míst
VLASTNÍ PARKOVIŠTĚAno
TANEČNÍ PARKETAno
GRILOVÁNÍAno
ŽIVÁ HUDBAAno
.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://sampledata.catanisthemes.com/sweetinz/wp-content/themes/sweetinz/images/default/bg-page-title.jpg); }